Конференція для тих, хто робить медіа в Україні.

ГО «Media Development Foundation разом» з директором з цифрового маркетингу і продуктів «Суспільного телебачення» Андрієм Боборикіним 29 лютого організовує конференцію «Медіабіль» – це захід для медіаменеджерів, головних редакторів, власників ЗМІ та журналістів. На конференції будуть говорити про реалії і виклики, тренди і тенденції української журналістики. Зокрема, про подкасти, paywall, YouTube і data science.

«Медіабіль» має три ключові цілі: 

  • надихати медіапрофесіоналів до нетворкінгу, 
  • бути платформою для обговорення конкретних проблем у медіа, 
  • слугувати майданчиком для експертів, які змогли вирішити певні проблеми, з якими стикаються медійники, і хочуть цим поділитись.

«По-перше, це про нетворкінг: медіаменеджери мають чим поділитися з колегами, можуть вислухати один одного і підказати, як вчинити, бо самі це вже пройшли. По-друге, це конференція з панелями, куди ми запрошуємо провідних експертів, які глибоко розбираються у своїх темах. Ці теми є болючими для більшості українських редакцій. І не вистачає майданчиків, щоб їх обговорювати. От ми і створили цей івент. По-третє, це виступи-презентації експертів, які краще за більшість розібралися у своїй темі. Вони щось винайшли чи знайшли працюючу модель, а тепер можуть розповісти як це працює», – виконавчий директор MDF Євген Заславський. 

Андрій Боборикін, директор з цифрового маркетингу і продуктів «Суспільного телебачення», розповів і про інший бік «Медіаболю». «Конференції, пов’язані з медіа в Україні, історично були сфокусовані лише на контенті. Все інше – монетизація, трафік, менеджмент, технологічні інновації – залишались поза увагою медіаспільноти. Медіабіль – це спроба зробити подію, яка б була цікава в першу чергу медіапрактикам з цих інших сфер створення медійних продуктів», – розповів він.

Вхід на івент безкоштовний. Кількість місць обмежена. Зареєструватися на «Медіабіль»: https://forms.gle/4RHHS3aTmhUbVKSA9

1 коментар

Comments are closed.